KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Náramek Xiaomi Mi Band 2

Xiaomi představilo chytrý náramek Mi Band 2

2.6.2016 Čínské Xiaomi se řadí mezi nejúspěšnější výrobce wearables a představilo chytrý náramek Mi Band 2. Náramek má 0,42 palcový monochromatický OLED displej , který chrání odolné sklíčko proti poškrábání a nechybí ovládací tlačítko. Švihnutím zápěstím probudíte displej a můžete zjistit kolik je třeba hodin. Náramek váží pouze 7 gramů. Baterie má kapacitu 70 mAh a měla by zaručit cca 20 denní výdrž. Silikonový pásek má sponu , která zabrání nechtěnému rozepnutí a sklouznutí náramku z ruky. Pásky jsou samozřejmě vyměnitelné.

Xiaomi Mi Band 2

Náramek má voděodolné tělo s certifikací IP67 , takže náramek můžete ponořit až do jednoho metru po dobu až 30 minut. Přímo na náramku můžete sledovat aktivity jako čas a datum , krokoměr nebo srdeční tep. Náramek je kompatibilní s operačním systémen Android a iOS a spáruje se pomocí Bluetooth 4.0. Ve výbavě najdeme senzor srdečního tepu , monitorování kvality spánku , upozornění na příchozí hovor nebo sms , krokoměr.

Xiaomi Mi Band 2

Nový chytrý náramek Xiaomi Mi Band 2 se bude prodávat v barvě černé a vyměnitelné pásky budou v černé , modré , zelené a oranžové barvě. V prodeji od 7.června , v Číně je startovací cena 25 dolarů.

foto : fonearena.com

ZDZhZGZhYm