KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Náramek Samsung Gear Fit 2

Samsung představil chytrý náramek Gear Fit 2

6.6.2016 Samsung představil druhou generaci svého chytrého náramku Gear Fit. Druhá generace bude lákat na luxusní desing , GPS čip , spoustu vylepšených fitness funkcí.

Samsung Gear Fit 2

Můžeme se těšit na tenké tělo , které bude pohodlnější při každodenním nošení na ruce. Hlavní modul má velikost 24,5 x 51,2 milimetrů. 1,5 palcový zahnutý dotykový Super AMOLED displej má rozlišení 432 x 136 pixelů. Uvnitř pracuje 2 jádrový 1 GHz procesor , uživatel má k dispozici 512 MB RAM paměti a 4 GB vnitřní paměti. Instalován operační systém Tizen. Náramek má zvýšenou odolnost IP68. Baterie má kapacitu 200 mAh a měla by vydržet 3-4 dny na jedno nabití.

Samsung Gear Fit2

Díky náramku Gear Fit 2 můžete sledovat různé notifikace ze spárovaného telefonu nebo můžete poslouchat hudbu a nemusíte telefon nosit stále u sebe. GPS čip společně se senzorem tepové frekvence zajistí měření skoro každé aktivity dle vašeho životního stylu a může jít o posilování , chůzi , jízdu na kole nebo běh. Instalovány jsou navigace Mapy Here. Díky funkci Auto Activity Tracking nemusíte náramek manuálně ovládat , náramek sám rozezná začátek tréninku. Synchronizace probíhá přes Bluetooth 4.2 a náramek je kompatibilní s Androidem 4.4 a vyšší verzí. Senzory jsou zastoupeny barometrem , gyroskopem a akcelorometrem.

Náramek Samsung Gear Fit 2 se bude prodávat v barvě černé , modré a růžové a ve velikostech S a L. Doporučená cena na českém trhu je 4 999Kč.

foto : fonearena.com

ZjQ5MT