KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Ušetřete za volání

Máte vysoké výdaje za telefon? Zjistěte, jaké tarify jsou pro vás nejvýhodnější

Za nedlouho to bude 20 let, kdy se staly mobilní telefony jednou z významných položek v našich výdajích. Pokud pomineme pořizovací ceny přístrojů, za volání, zprávy i internet utratí většina z nás tolik, že by měla začít přemýšlet o možnostech úspory.

Zapomeňte na diktát drahých operátorů

Ještě pořád si do telefonu dobíjíte kredit? Pokud ne, možná jste se stali jedním z ozubených koleček, která pohání velké společnosti na trhu, které vytváří iluzi o nejvýhodnějších podmínkách tarifů. Nejvýhodnější podmínky se nedozvíte z reklamy, existuje jen jedna možnost ověření nejnižších tarifů na trhu a tou je jejich spočítání. Vzhledem k jejich množství by to byl nadlidský úkol, proto existuje jednoduchá kalkulačka tarifů , která během několika vteřin vše vyhodnotí.

Pokud si stále myslíte, že větší společnosti na trhu dokáží poskytnout nejlepší podmínky, možná budete z výsledků mírně rozladění. Velikost již dávno není synonymem pro kvalitu a nízkou cenu. Trh mobilních operátorů se stal jedním z nejkonkurenčnějších prostředí, kde již dávno neplatí, že ti největší jsou nejvýhodnější. Mnoho menších poskytovatelů dokázalo, že svým klientům umí zajistit nejen výhodnější ceny, ale také lidský přístup při řešení problémů, který je mnohým operátorům zcela cizí. Nejnižší tarify jsou již tak výhodné, že za ně nemusíte utratit více, než je potřeba.

Kalkulačka tarifů

Kalkulačka tarifů funguje velmi jednoduše, jedná se o rychlý nástroj, který dokáže na základě vašich požadavků vyhledat nejlevnějšího poskytovatele. Během několika vteřin se dozvíte, jaký tarif je pro vás nejvýhodnější. Jestliže už nějaký tarif využíváte, nic vám nebrání v tom, abyste si ověřili, jestli je pravdu výhodný.

Rozdíly mezi jednotlivými operátory mohou být značné a pokud najdete výhodnější nabídku, můžete si rovnou uzavřít nový tarif, který pro vás bude znamenat větší úsporu. Kalkulačka porovnává 4 hlavní informace a to, kolik peněz za telefon utratíte, kolik minut provoláte, kolik zpráv napíšete a jaký internet potřebujete. A základě těchto parametrů se vám nenabídne jedna, ale rovnou několik nabídek, které jsou na trhu nejlevnější. Úspora za volání může být značná. Pokud vám připadají vaše výdaje zbytečně vysoké, kalkulačku tarifů s můžete otestovat třeba hned na tarifomat.cz

ZGVmNmVi