KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Samsung Gear S3

Samsung Gear S3 : Verze Classic a Frontier

31.8.2016 Samsung představil na veletrhu IFA 2016 třetí generaci svých chytrých hodinek Gear S3 a budou ve dvou variantě Frontier ty jsou určeny pro aktivní uživatele a pak ve verzi Classic. jsou prémiové hodinky vybavené kombinující v sobě estetiku , design a řadu pokročilých funkcí s naprosto dokonale jednoduchým ovládáním , které vás osloví. Přijmout hovor , zvýšit hlasitost , vypnout budík , číst zprávy a spoustu dalších věcí jednoduše nastavíte pouhým otočením rámečku hodinek. Jedná se o jednoduché a velmi praktické řešení. Samozřejmostí těchto hodinek je pak také dlouhá výdrž bez nabíjení , kompatibilita s chytrými zařízeními a odolnost. Hodinky jsou vyrobeny s kvalitní oceli 316L a rozměry jsou 49 × 46 × 12,9 milimetrů a váží 59 gramů.

Samsung Gear S3 classic

Hodinky disponují ciferníkem s kulatým 1,3 palcovým Super AMOLED displejem , který zobrazí 16 milionů barev a s možností výběru z 15 předinstalovaných designů , ze kterých si vybere opravdu každý. Displej má rozlišení 360 × 360 pixelů ,jemnost displeje 278 ppi. Ciferník je perfektně doplněn kruhovým ozubeným a odolným rámečkem , vyrobeným z nerez oceli. Tento rámeček kromě estetiky plní i funkci praktickou. Vše je pak vkusně doplněno páskem , také s širokou škálou možností výběru.

Nyní už nemusíte vyndávat telefon z kapsy pokaždé , když vám přijde SMS zpráva , někdo vám volá nebo když jen potřebujete vědět kolik je hodin. Ke všem těmto činnostem vám nyní dokonale postačí tyto chytré hodinky. Hodinky pohání procesor Exynos 7270 s taktem 1,0 GHz , k dispozici 768 MB operační paměti , instalován OS Tizen se spoustou fitness aplikací. Navíc můžete hodinky využít také jako hudební přehrávač s interní pamětí 4 GB nebo jako svého osobního trenéra. Sérií funkcí pak také doplní výškoměr , barometr , GPS a měřič vaší rychlosti. Konektivita zahrnuje Wi-Fi 802.11 b/g/n , Bluetooth 4.2 , podpora NFC , GPS čip. Verze Frontier bude i s podporou LTE.

Samsung Gear S3 frontier LTE

Hodinky odolávají vlhkému prostředí , stříkající vodě a prachu díky stupni krytí IP68. Navíc mají dlouhou výdrž baterie , která vám umožní běžné využívání hodinek po dobu až cca 3 - 4 dny , díky kapacitě baterie 380 mAh. Samotné nabíjení je pak dílem chvilky.

Designové hodinky s řadou funkcí , které jistě oceníte. Hodinky disponují praktickým ozubeným , otočným rámečkem, kterým jednoduše ovládáte všechny aplikace. Jedná se o velmi efektivní a designové řešení. Kromě toho určitě také oceníte kulatý 1,3 palcový Super AMOLED displej se sklem Corning Gorilla Glass SR+ , které zajistí vysokou odolnost proti poškrábání , nebo možnost výběru z řady přeinstalovaných designů či možnosti výměny pásků. Hodinky lze využívat jako telefon díky vestavěným reproduktorům nebo pro přehrávání písniček díky 4 GB interní paměti. Hodinky disponují baterií s kapacitou 380 mAh , tj. cca 3 – 4 dny výdrž. Po vybití je samozřejmostí opravdu rychlé bezdrátové nabíjení. Hodinky jsou vybaveny akcelerometrem , gyroskopem , barometrem , HRM a senzorem okolního osvětlení a jsou pracho a voděodolné se stupněm krytí IP68.

Samsung Gear S3 se budou na českém trhu prodávat od října a doporučená cena je 10 990 Kč.

foto:fonearena.com


NjBlZmUzZ