KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Apple Watch 2

Apple Watch Series 2 : GPS čip , voděodolnost

8.9.2016 Apple také včera představilo druhou generaci svých chytrých hodinek. Ve verzi Series 2 se dočkaly vodotěsnosti , GPS modulu, dvakrát jasnějšího displeje a také dostaly rychlejší čip Apple S2. Design a funkce jsou pak stejně skvělé jako u Series 1. Apple Watch Series 2 jsou víc než jen módní doplněk , tyto hodinky jsou váš nový společník , trenér nebo i záznamník. S těmito hodinkami budete neustále ve spojení a neuteče vám už nic důležitého , budete posilovat svou motivaci, své zdraví a budete jednoduše zvládat více věcí. Nechte se motivovat a využívejte pokročilé funkce Apple Watch Series 2.

Apple Watch Series 2 Sport 42mm

Nezáleží na tom , jestli žijete sportem , nebo se jen snažíte vměstnat do každého dne půlhodinku pohybu. Apple Watch Series 2 vás motivují jako váš osobní trenér , abyste nepolevili. Hodinky sledují a zaznamenávají řadu údajů týkajících se vašeho zdraví a podporují vás tak k více pohybu a cvičení. Za tímto účelem můžete například využít aplikaci Aktivita , kde vám tři kroužky Pohyb , Cvičení a Stání ukáží , jak jste byli v daném dni už aktivní v těchto činnostech. V aplikaci Cvičení se zase zobrazují vaše oblíbené tréninky jako první a aplikace si pamatuje váš poslední a nejlepší výsledek u jednotlivých typů aktivit.

Apple Watch Series 2 se zabudovanou GPS přesně změří váš trénink i bez připojení k iPhone. Vyrazte na trénink bez telefonu a nechte si změřit vzdálenost , rychlost a tempo. Vše si pak po synchronizaci můžete přehledně prohlédnout na vašem telefonu.

Apple Watch Series 2 42mm

Trénujte ještě efektivněji díky vestavěnému snímači tepové frekvence. Při tréninku s aplikací Cvičení neustále měří tepovou frekvenci a zobrazuje ji spolu s dalšími důležitými ukazateli na jasném displeji, takže je vždy přečtete.

Nenechte se ničím omezovat a skočte s hodinkami klidně do bazénu a nechte si například počítat zdolané bazény. Apple Watch jsou nyní voděodolné do 50 metrů.

Nyní už nemusíte vyndávat telefon z kapsy pokaždé, když vám přijde SMS zpráva , někdo vám volá nebo když vy si chcete zavolat. Ke všem těmto činnostem a mnoha dalším vám nyní dokonale postačí tyto chytré hodinky. Hodinky Vám nejenom zobrazí příchozí hovor , ale také vám umožní jej přijmout či odmítnout a přepojit na iPhone u SMS zpráv máte také možnost využít rychlé a stručné odpovědi. A pokud chcete volat vy , stačí jen stisknout postranní tlačítko a vybrat si kontakt s kým chcete spojit. Navíc budete také mile překvapeni jemným upozorněním v podobě klepnutí prostřednictvím Taptic Engine , kdy do vás hodinky šťouchnou jako by to udělal váš kamarád , když vám přijde zpráva nebo vám někdo volá.

Chcete-li si hodinky více personalizovat , budete překvapeni širokou škálou možností , jak to provést. Nejenže můžete měnit vzhled hodinek díky vyměnitelným řemínkům a přizpůsobitelným ciferníkům , ale snadno si i nastavíte obsah displeje přesně podle vašich potřeb a přání. Za tímto účelem můžete například využít fotografie z Live Photo , kdy při každém zvednutí zápěstí na displeji hodinek ožije jiná fotka.

Apple Watch Series 2 Sport 38mm

Chytré hodinky Apple Watch Series 2  s operačním systémem watchOS3 využívají nejnovější 2 jádrový procesor Apple S2. Zobrazení zajišťuje OLED Retina displej s technologií Force Touch (snímání síly tlaku) , vysokým jasem 1000 nitů a rozlišením 312 × 390 pixelů , jemnost displeje 303 ppi. Displej je chráněn safírovým sklíčkem u modelů s pouzdry z nerezové oceli a keramiky , nebo Ion-X sklíčkem u pouzder z hliníku. Hodinky dokáží zaznamenat a ukazovat: vzdálenost , čas , spálené kalorie , tepovou frekvenci a ušlé kroky. Funkce: snímač tepové frekvence , akcelerometr , gyroskop , ovládání hovorů , funkce Hands-Free , upozornění na zmeškaný hovor , ovládání hudby , upozornění na událost v kalendáři , upozornění na e-mail , dálkové ovládání fotoaparátu či kamery. Pro konektivitu posouží bezdrátové technologie Wi-Fi 802.11 b/g/n a Bluetooth 4.0. Nechybí reproduktor a mikrofon. Výdrž baterie cca 18 hodin s nabíjením pomocí magnetického kabelu. Velikost hodinek 38 nebo 42 mm.

Apple Watch Series 2 38 mm budou začínat na ceně 11 290 Kč a 42 mm budou mít startovací cenu 12 290 Kč.

foto:gsmarena.com

MmMzN