KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Jaké mobily jsou dnes hitem?

Jaké mobily jsou dnes hitem?

Bez mobilního telefonu si dnes neumíme život ani představit. Má ho stále více lidí. Pokud ten váš postupně dosluhuje a tak přemýšlíte nad koupí nového, podívejte se s námi na to, jaké jsou dnes hitem. Jasně dominují hlavně značky, které k nám přicházejí z Číny. Příkladem jsou třeba levné telefony Xiaomi, stejně jako nemusí zklamat ani značka Huawei. V obou případech dokážou zaujmout hlavně nízkou cenou, a to v kombinaci s jejich výbavou. Ta se totiž vyrovnává dražším modelům osvědčených značek. A to hlavně v parametrech, jako je:

* Operační paměť a procesor

* Kvalita fotoaparátu

* Další výbava

Hitem je také důraz na odolnost

Co lidé v dnešní době také aktivně vyhledávají, to je odolnost. Cílem je, aby vydržel co možná nejvíce. Proto dominují modely s kvalitním sklem, kde nehrozí poškrábání, ani prasknutí. Kdo takové sklo nemá, ten nemusí zoufat, jelikož existují i tvrzená skla na mobily. Ta jednoduše nalepíte a telefon je ochráněn. V rámci odolnosti ale mohou přijít vhod také vlastnosti, díky čemuž je telefon prachuodolný, stejně jako mu nemusí vadit také voda. Ideální pro ty uživatele, kteří se ke svým přístrojům nechovají zrovna hezky, nebo je využívají v náročnějším prostředí. Dnes mohou být takto odolné i telefony chytré.

2 SIM jsou skvělou volbou

Mnoho lidí chce oddělit svůj pracovní život od toho osobního. I proto využívají dvě telefonní čísla. Nosit s sebou neustále dva telefony by dnes bylo poměrně nepraktické. I proto dominují varianty, kterými jsou oblíbené dual SIM mobily. Jde o řešení, které má dva sloty na SIM kartu. Díky tomu není problém mít aktivní dvě telefonní čísla zároveň, a to na jednom zařízení. Samozřejmostí je možnost volby, z jakého budete chtít volat, nebo posílat zprávu. Stejně tak není problém ani s tím, jednu SIM kartu vypnout. Třeba ve chvíli, kdy vám skončí pracovní doba a již nechcete být nikým rušeni.

MTBhMzNiZ